Klinika Negocjacji Alexa Barszczewskiego

Dzień dobry :-)

Serdecznie zapraszam do zapisania się na newsletter Kliniki Negocjacji Alexa Barszczewskiego.
Ten newsletter, oprócz fanpage Kliniki będzie głównym źródłem informacji o bezpłatnych i w międzyczasie popularnych "Rozmów w Klinice", przeznaczonych dla osób prowadzących działalność gospodarczą.
Rozmowy te, przeprowadzane na wideo w grupie ok 10 przedsiębiorców , są nie tylko okazją do powymieniania się doświadczeniami i pomysłami z innymi, ale też nawiązania ciekawych i wartościowych kontaktów z ludźmi, których normalnie nie spotkalibyśmy.
Będziemy też organizować warsztaty z szeroko rozumianych negocjacji i pozyskiwania zaufania potencjalnych klientów, jak też konsultacje prawne a to już będzie bardzo konkretne.
Duża wartość dodana, bez wychodzenia z domu i ponoszenia ryzyka. I oczywiście, jako "wsparcie w kryzysie", bezpłatnie :-)
 

Zapraszam !

Oczywiście Twój adres będzie tylko do mojej informacji i służył do wykorzystania w wysyłaniu wiadomości mailem. RODO wymaga, abyś jednoznacznie zgodził/zgodziłą się na to w polu poniżej.
* Wskazuje wymagane pola

RODO wymaga, abyś przez kliknięcie poniżej jednoznacznie zgodził/zgodziła się na otrzymywanie od Kliniki Negocjacji wiadomości emailem :-)

Email Marketing Powered by Mailchimp