Klinika Negocjacji Alexa Barszczewskiego

Dzień dobry :-)

Serdecznie zapraszam do zapisania się na newsletter Kliniki Negocjacji Alexa Barszczewskiego.
Ten newsletter, oprócz fanpage Kliniki będzie głównym źródłem informacji zarówno o bezpłatnych działaniach przeznaczonych dla osób prowadzących działalność gospodarczą, jak i profesjonalnych warsztatów na najwyższym poziomie, które będą dostępne w ramach Kliniki Negocjacji. Obiecuję, że tak jak dotąd, te pierwsze będą prawie wyłączną zawartością newslettera :-)
Otrzymasz też co pewien czas informacje o wartościowych (to jest opinia oglądających :-)) filmach, które zamieszczam na You Tube, orz postach na moim blogu. W ten sposób uniezależnisz się od algorytmów mediów społecznościowych i sam będziesz decydował.

W ramach profesjonalnej Kliniki będziemy organizować spotkania warsztatowe w małych, dobranych grupach, gdzie głównym celem będzie sukces uczestników. Nie interesuje nas "masówka", dlatego grupy będą małe i warto wiedzieć, kiedy i z jakim punktem ciężkości, będzie kolejna.
Spodziewaj się dużej dawki pożytecznych rzeczy, bez wychodzenia z domu i ponoszenia ryzyka. I sporo tego będzie bezpłatnie :-)
 
PS: Też jako osoba prowadząca działalność gospodarczą, możesz wziąć udział w bezpłatnych, interaktywnych spotkaniach online w cyklu "Zapytaj Alexa o cokolwiek". To jest bardzo dobra okazja zadania mi różnych pytań, na które chętnie odpowiem, oraz przy okazji, poznania innych ciekawych ludzi. Zobacz https://mailchi.mp/b16dfe30be87/wana-nowo-w-korzystaniu-z-mojej-wiedzy

Zapraszam !

Oczywiście Twój adres będzie tylko do mojej informacji i służył do wykorzystania w wysyłaniu wiadomości mailem. RODO wymaga, abyś jednoznacznie zgodził/zgodziłą się na to w polu poniżej.
* Wskazuje wymagane pola

RODO wymaga, abyś przez kliknięcie poniżej jednoznacznie zgodził/zgodziła się na otrzymywanie od Kliniki Negocjacji wiadomości emailem :-)

Email Marketing Powered by Mailchimp